Jak dorobić online 6 metod

Jak dorobić online 6 sprawdzonych metod na dodatkowy zarobek w internecie, sprawdzone sposoby jak dorobić online bez inwestycji, bez zakładania kont bankowych, bez brania pożyczek.

Transfergo – czyli jak dorobić online 125zł

Aktualnie najbardziej popularna akcja, ponieważ bonus przyznawany jest w ciągu 24 godzin bez problemów! Transfergo oferuje aż 125zł za wykonanie przelewu na własne konto. Do tej akcji potrzebny jest Revolut lub Monese.

TransferGo to brytyjski fintech z siedzibą w Londynie, działający od 2012 roku i obsługujący aż 47 kraje. Jego biznes polega na pośredniczeniu w transferze pieniędzy w ten sposób, iż środki nie wędrują z jednego kraju do drugiego, lecz wpłacane są na konto TransferGo w kraju A, zaś w kraju B wypłacane są z lokalnego konta firmy. W ten sposób znacząco redukowane są koszty transakcyjne, dzięki czemu TransferGo może zaproponować bardzo korzystne kursy przewalutowania, różniące się od kursów NBP o mniej niż 1 grosz. Mało tego, w TransferGo przelew zrealizujecie nie ponosząc przy tym kosztów prowizyjnych pod warunkiem, iż pieniądze wyślecie w opcji z dostawą w ciągu kilku dni. Szybsze transfery są nieco droższe, aczkolwiek nie musicie ich wybierać.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/transfergo/

Twisto – czyli jak dorobić online 50zł

Twisto to czeski Fintech, w Polsce wystartowal w 2018 roku, zainwestował w niego ING Bank. Działa na zasadzie odroczonych płątności za zakupy, zamawiasz dzisiaj – płacisz po 45 dniach. Twisto oferuje bonus 50 zł za samą rejestrację z mojego polecenia.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/twisto/

Xoom – czyli jak dorobić online 25 euro

Kolejna ciekawa akcja, tym razem do zgarnięcia aż 25 EUR za przelew do samego siebie. Wystarczy zrobić przelew na kwotę 51 euro na konto Monese lub Revolut z Paypala, aby otrzymać bonus i wypłacić łącznie 75 euro. Najlepszą opcją jest wysłać trochę więcej i kwotę nierówną, np 53,42 EUR.

Xoom jest to nowa usługa firmy PayPal, a więc wszystko powinno obejść się bez problemów. Xoom oferuje szybki, prosty i bezpieczny sposób wysyłania pieniędzy, doładowywania telefonów i płacenia rachunków rodziny i znajomych na całym świecie. Xoom oferuje szybkie przelewy międzynarodowe.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/xoom/

BNC10 – czyli jak dorobić online 5-25 euro

BNC10 – aplikacja działa na tej samej zasadzie jak Revolut I Monese i jest jedynie hiszpańskim odpowiednikiem. Konto jest w pełni darmowe i można je po okresie 6 miesięcy zamknąć.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/bnc10/

Monese – czyli jak dorobić online 25-100zł

Monese to aplikacja na telefon, podobna do Revolut, darmowa e-portmonetka w walucie euro lub w funtach wraz z darmową kartą walutową oraz spersonalizowanym numerem IBAN. Na chłopski rozum zakładamy konto, weryfikujemy je i zamawiamy darmową kartę. Gdy dokonamy nią płatności na 1 GBP – otrzymamy 5 GBP. Na pierwszą płatność otrzymujesz wpłatę ode mnie, więc nic nie wkładasz. Gdy obrócimy kwotą 500 GBP dostaniemy 15 GBP bonusu

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/monese/

Curve – czyli jak dorobić online 5 GBP

Curve toaplikacja na smartfona pozwalająca płacić wszystkimi kartami kredytowymi i debetowymi przy pomocy jednej karty. Po zainstalowaniu aplikacji podajemy adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Klikamy w niego, wracamy do aplikacji, gdzie podajemy swój numer telefonu (i przepisujemy kod z SMS-a), wybieramy pin chroniący naszą aplikację oraz podajemy swoje dane (imię, nazwisko, data urodzenia, adres). Kolejnym ekranem w aplikacji, będzie miejsce na wpisanie „promo code” czyli kodu polecającego, za którego wpisanie otrzymuje się 5 GBP (5 funtów to ok. 25 zł). Mój kod to EJ6OZJQD

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/curve/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *