Jak dorobić online 5 metod

Jak dorobić online na tej stronie znajdziesz kilka ciekawych i sprawdzonych aplikacji, które na ten moment pozwolą ci dorobić online 200 zł. Top 5 polecanych aplikacji na dzień dzisiejszy to:

Monese – możesz dorobić online 25-100zł

Monese to aplikacja na telefon, podobna do Revolut, darmowa e-portmonetka w walucie euro lub w funtach wraz z darmową kartą walutową oraz spersonalizowanym numerem IBAN. Na chłopski rozum zakładamy konto, weryfikujemy je i zamawiamy darmową kartę. Gdy dokonamy nią płatności na 1 funt – otrzymamy 15 funtów bonusu. Na pierwszą płatność otrzymujesz wpłatę ode mnie, więc nic nie wkładasz.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/monese/

Twisto – możesz dorobić online do 100zł

Twisto to czeski Fintech, w Polsce wystartowal w 2018 roku, zainwestował w niego ING Bank. Działa na zasadzie odroczonych płątności za zakupy, zamawiasz dzisiaj – płacisz po 45 dniach. Twisto oferuje bonus 50 zł za samą rejestrację z mojego polecenia.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/twisto/

Curve – możesz dorobić online 25zł

Curve to aplikacja na smartfona pozwalająca płacić wszystkimi kartami kredytowymi i debetowymi przy pomocy jednej karty. Po zainstalowaniu aplikacji podajemy adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Klikamy w niego, wracamy do aplikacji, gdzie podajemy swój numer telefonu (i przepisujemy kod z SMS-a), wybieramy pin chroniący naszą aplikację oraz podajemy swoje dane (imię, nazwisko, data urodzenia, adres). Kolejnym ekranem w aplikacji, będzie miejsce na wpisanie „promo code” czyli kodu polecającego, za którego wpisanie otrzymuje się 5 GBP (5 funtów to ok. 25 zł). Mój kod to EJ6OZJQD

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/curve/

Revolut – możesz dorobić online 40zł

Revolut kolejny raz podbija stawkę, aktualnie jest to 40zł za założenie konta z polecenia! Oprócz tego korzystając z mojego linku zaproszeniowego możecie zapewnić sobie darmową dostawę karty Revolut. Aby otrzymać 40zł premii na start i darmową dostawę karty fizycznej trzeba wypełnić formularz używając mojego linku polecającego.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://jakdorobiconline.pl/revolut/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *