Dorób sobie 50-125 zł z Monese

Podczas rejestracji użyj kodu zaproszeniowego: WIKTO469

Sposób na 50zł

Monese to aplikacja na telefon, podobna do Revolut, darmowa e-portmonetka w walucie euro lub w funtach wraz z darmową kartą walutową oraz spersonalizowanym numerem IBAN. Na chłopski rozum zakładamy konto, weryfikujemy je i zamawiamy darmową kartę(w aktualnej promocji nie trzeba zamawiać karty-można założyć wirtualną i np zapłacić za coś taniego na aliexpress). Gdy dokonamy nią płatności na obojętnie jaką kwotę – otrzymamy 10 funtów bonusu.

NIE TRZEBA JUŻ ZAMAWIAĆ FIZYCZNEJ KARTY. PROMOCJA DZIAŁA TAKŻE NA WIRTUALNYCH!

Oprócz 50zł, które otrzymamy za transakcję – mamy możliwość polecania tej karty innym użytkownikom. W takim przypadku otrzymujemy 50zł za każdego partnera, któremu polecimy tą kartę, ale ta osoba rejestrując się z naszego kodu polecającego również otrzyma 50 zł. Win to win. Dwie strony zadowolone, dlatego też opisuje ten sposób dorobienia sobie kilku groszy do domowego budżetu. Osobiście używam tej karty do płatności internetowych i m.in testowania darmowych kont na Neflix i tego typu serwisach. Nie muszę podawać wtedy swojej karty gdzie mam dużo więcej środków, tym bardziej, że ta karta jest darmowa.

Warunki otrzymania premii 5 funtów od Monese są proste:

Ściągamy aplikacje Monese – Current Account z AppStore jeśli masz iOs lub Monese – Konto Bieżące z Google Play jeśli Androida.

Podczas rejestracji użyj kodu zaproszeniowego: WIKTO469

Bez kodu nie otrzymasz bonusu!

Wybierz konto UK oraz darmowy plan STARTER

Wprowadź dane. Zarejestruj się podając swój adres zamieszkania, ponieważ właśnie na ten adres przyjdzie do Ciebie karta Monese. Osobiście wybrałem konto w funtach, ponieważ jak wiadomo funt stoi najwyżej wśród europejskich walut i bonus jest najwyższy.

Kod na konto premium: PREMIUMPLEASE

Zweryfikuj się i zamów darmową kartę. Przy zamówieniu karty może pokazywać, że potrwa to 2 tygodnie, ale średnio karta dochodzi w 3-5 dni.

Wpłać jakieś drobne na kartę i zapłać nią.

Użyj karty np. zbliżeniowo w sklepie na obojętnie jaką sumę. Bonusowe 10 funtów otrzymasz w ciągu maksymalnie 48 godzin, a najczęściej kolejnego dnia.

Monese możesz polecać dalej, wśród znajomych, rodziny i dorabiać w ten sposób coraz więcej.

kod zaproszeniowy, trzeba go podać podczas zakładania konta: WIKTO469

Doładowanie konta

Można wykonać przelew międzynarodowy. W aplikacji znajdziemy numer swojego konta po kliknięciu w Wpłać środki, a następnie Przelew międzynarodowy. Wykonując przelew do Monese trzeba pamiętać aby w tytule przelewu wpisać swój numer ID Monese. Znajdziemy go w zakładce Przelew Międzynarodowy. Druga opcja to doładowanie konta kartą płatniczą – 0% prowizji, doładowujemy za darmo. Monese czasami odrzuca doładowanie za pośrednictwem karty. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt, iż w adresie potwierdzającym dane posiadacza karty wystarczy nie podawać polskich znaków, zaś w kodzie pocztowym nie stosować kreseczki.

Sposób na dodatkowe 15 funtów

Dnia 18.11.2019 Monese zmieniło warunki uczestnictwa w promowaniu programu. Od tego dnia aby oprócz 10 funtów za samo polecenie, zamówienie karty i opłacenie nią jednego zamówienia np. kupno zapałek w sklepie osiedlowym, trzeba obrócić kwotą 500 GBP. Dla wielu osób jest to niemożliwe, bądź też nie chcą obracać takimi kwotami. Dlatego sugeruje odebranie bonusu 10 GBP i przeczytanie kolejnych artykułów jak dorobić online. Akcje promocyjne trwają kilka tygodni, nie czekaj aż ominie cię kolejna okazja.

15zł premii w Revolut

Dorób aż do 100zł z Twisto

5 funtów od Curve

Kilka komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *