Trading 212 – Zgarnij do 100 euro!

Trading212 darmowa akcja
Aby zachęcić ludzi do testowania platformy Trading212, firma przygotowała specjalną promocję dla nowych użytkowników z dość ciekawym bonusem w prezencie. W ramach Trading212 otrzymujemy darmową akcję losowej firmy, jednak nie może ona przekroczyć wartości 100€.

Darmową akcję możemy zachować i rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem pieniędzy. Akcję tą możemy również sprzedać, a pieniądze wypłacić na swoje konto. Jest to dość ciekawa promocja, która właśnie posiada swoją kolejną edycję.

Zasady:
W skrócie za założenie konta w aplikacji Trading212 (na telefonie lub komputerze), następnie depozyt 5zł (który możesz wypłacić) otrzymasz zarobek o równowartości do 100€. Zajmuje to 15 minut.

Pełna wypłacalność promocji:
Do tego możesz polecić aplikację 20 znajomym i zyskać nawet kilka tysięcy. Dowody wypłacalności znajdziesz na dole tej strony.

Promocja Trading212 – Informacje:
Na czym zyskujemy:
Trading212 jest w pełni licencjonowanym i nadzorowanym przez FCA brokerem finansowym. Przygotował on promocję, gdzie nowi użytkownicy jego aplikacji (np. na telefon) otrzymują akcje o wartości od 40 do 450zł w ich aplikacji!

Ile zarobisz:
Za założenie darmowego konta i jego weryfikację oraz wpłatę 5zł otrzymasz wspomnianą wyżej kwotę. Jednak możesz również zaprosić 20 znajomych, którzy dostaną tak samo jak ty akcje. W ten sposób możesz zyskać do kilku tysięcy złotych w kilka dni!

Czy konto można później zamknąć:
Tak, możesz zamknąć po kontakcie z brokerem. Najlepiej jest to zrobić po wypłacie środków.

Jak odebrać bonus w promocji Trading212 – INSTRUKCJA:

  1. Utwórz darmowe konto Trading 212 INVEST (pamiętaj, by wybrać właśnie Invest) używając tego linku:

Trading 212 link do promocji (kliknij)

  1. Zweryfikuj swoje dane w aplikacji. Wymaga tego prawo finansowe UE. Weryfikacja (dowód + potwierdzenie zamieszkania – może być wyciąg Revolu, list).
  2. Wpłać na swoje konto kwotę minimalną, a więc 5zł
  3. Odbierz swój zarobek.
  4. Polecaj znajomym i zarób kilka tysięcy (masz 20 zaproszeń)

Trading212 Bonus – Pytania i odpowiedzi


Kiedy otrzymam bezpłatną akcję w Trading212?
Otrzymasz bezpłatną akcję w ciągu 1 dnia roboczego po zweryfikowaniu i zasileniu konta Invest/ISA Trading 212 przez poleconego znajomego Minimalną Kwotą Wpłaty.

Trading212 darmowa akcja
Otrzymasz bezpłatną akcję w ciągu 1 dnia roboczego po zweryfikowaniu i zasileniu konta Invest/ISA Trading 212 przez poleconego znajomego Minimalną Kwotą Wpłaty.

Jak wypłacić pieniądze z Tradingg212?
Po otrzymaniu bonusowej akcji w Trading212 możemy zlecić jej wypłatę w ciągu 3 dni (wtedy pojawi się na koncie).

W tym celu w aplikacji Trading212 wybieramy:

Ustawienia
Zarządzaj środkami
Wypłać środki
Gdy wypłacimy nasze pieniądze, to otrzymamy je tą samą formą, którą dokonaliśmy depozytu na konto, czyli karta debetowa, karta kredytowa, Skrill lub przelew.

Kiedy mogę sprzedać swoją akcję i wypłacić jej wartość?
Bezpłatne akcje można sprzedać po 3-dniowym okresie rozliczeniowym po przyznaniu bonusu. Wartość gotówkową bezpłatnej akcji można wypłacić 30 dni po otrzymaniu bonusu.

Jaką akcję bonusową otrzymam?
Bezpłatna akcja wybierana jest losowo, a jej wartość wynosi maksymalnie 100 USD/ 100 GBP/ 100 EUR.

Ile bezpłatnych akcji mogę otrzymać w promocji?
Możesz polecić do 20 znajomych. Po otrzymaniu dwudziestej bezpłatnej akcji kolejne nie będą przyznawane. Twoi znajomi otrzymają jednak swoją bezpłatną akcję, jeśli zarejestrują się przy pomocy Twojego linku zaproszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *