Twisto – Zgarnij do 100zł!

Specjalna strona promocyjna (klik)

Co to jest Twisto?

Twisto to czeski Fintech, w Polsce wystartowal w 2018 roku, zainwestował w niego ING Bank. Działa na zasadzie odroczonych płątności za zakupy, zamawiasz dzisiaj – płacisz po 45 dniach.

Jak działa Twisto?

Po rejestracji w celu weryfikacji należy wykonać przelew na 1zł ze swojego rachunku bankowego, żeby potwierdzić tożsamość, a te 1zł zwracają na konto. Twisto nie wymaga weryfikacji tożsamości poprzez wysyłanie dowodu osobistego!

Odroczone płatności za zakupy

Twisto oferuje odroczone płatności do 45 dni. Dzisiaj kupujesz za pomocą Twisto, a spłacasz to dopiero po 45 dniach. Bez opłat. Płacisz dopiero wtedy, kiedy chcesz przedłużyć termin spłaty o kolejne 30 dni – wtedy prowizja wynosi 4,50zł za każde przedłużone 100zł (więc jak kupiłeś sobie buty za 300zł w październiku, to rachunek za nie musisz opłacić do 15. listopada (zestawienie transakcji przychodzi na początku miesiąca, czas masz do 15. dnia każdego miesiąca na spłatę). Jeżeli przedłużasz spłate do 15. grudnia to płacisz 3x 4,50zł dodatkowo.

Karta Twisto

Za darmo możesz zamówić i korzystać z karty debetowej (Mastercard), na przodzie możesz sobie dodać swój nick/pseudonim. Do wyboru dwa kolory: żółta albo czarna karta. Kartą możesz płacić w sklepach internetowych jak i stacjonarnych, aż do przyznanego limitu kredytowego. Kartą można płacić za granicą po kursie Mastercard. Kartą można płacić zbliżeniowo, z karty nie da się wypłacić gotówki w bankomacie. Warunkiem otrzymania niżej opisanego bonusu jest zamówienie darmowej karty Twisto.

Limit

Po rejestracji przyznają ci limit miesięczny, może być to 400zł, ale może być i 2000zł i więcej. Do tej przyznanej kwoty możesz robić zakupy. Coś jak karta kredytowa. Limit jest ustalany dla każdego indywidualnie (na podstawie podanych w formularzu rejestracyjnym informacji). Dostępny limit (ile wykorzystałeś, ile masz jeszcze wolnego limitu sprawdzić możesz na stronie twisto.pl lub w aplikacji na smartfony).

Bonus 50zł na start.

Po rejestracji z tego linka otrzymasz 50 punktów (50zł), te pieniądze możesz przeznaczyć na opłacenie przyszłych zakupów/rachunków, które dokonałeś z wykorzystaniem Twisto/karty Twisto. Warunkiem otrzymania bonusu jest zamówienie darmowej karty Twisto.

Kolejny bonus wynoszący 50zł jest za zamówienie darmowej karty Twisto! Łącznie do zgarnięcia 100zł premii!

Kilka komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *